تعرفه ثبت دامنه

تعرفه ثبت  و تمدید دامنه مخصوص مشتریان طراحی وب

توجه:خدمات ثبت دامنه ارائه شده توسط سایت گرافیک فقط جهت وب سایت های طراحی شده که میزبانی وب سایت آنها در سرور سایت گرافیک انجام می شود است و  ثبت دامنه برای وب سایت های متفرقه امکان پذیر نمی باشد.

تمامی قیمت ها به تومان می باشند.

.com .net .org .ir (یکساله) .ir (پنج ساله) .info .biz  .ASIA .us .co
45,000 45,000 45,000 6,000 20,000 45,000 45,000 65,000 45,000 110,000 / ثبت تمدید سالیانه

لطفا توجه داشته باشید :

۱- دامنه های ir به صورت پیش فرض در پنل سایت گرافیک ثبت می شود و در صورتی که مشتری تمایل داشته باشد که دامنه در پنل وی ثبت شود حتما می بایست قبل از ثبت دامنه nic handle خود را اعلام نماید. در غیر این صورت پس از ثبت دامنه در پنل شرکت جهت انتقال هزینه ۲۰ هزار تومان بابت کارمز تغییر مالک دریافت می شود.
۲- مرکز ثبت دامنه های ملی (فیزیک نظری) برای برخی از دامنه های ir نیازمند ارسال مدارک قبول مسئولیت دامنه می باشد. در صورتی که دامنه در پنل شرکت درخواست ثبت داده شود و مرکز ثبت دامنه درخواست ارسال مدرک نماید درخواست ثبت دامنه از طرف سایت گرافیک کنسل  خواهد شد و ممکن است هرگز جهت ثبت آزاد نگردد. بنابراین توصیه می گردد جهت جلوگیری از این مشکل nic handle  تایید شده خود را اعلام نمایید.
۳- پس از ثبت درخواست ثبت و تایید توسط مرکز ثبت دامنه های ملی می بایست حدود ۲۴ ساعت زمان جهت فعال شدن دامنه طی شود.
۴- مشخصات دامنه های بین المللی (مانند com , net , org , info , ….) به صورت پیش فرض به نام سایت گرافیک  ثبت خواهد شد. جهت ثبت دامنه به نام و ایمیل خو اطلاعات زیر را قبل از ثبت به صورت انگلیسی ارسال نمایید. دقت نمایید که در صورت عدم اعلام مشخصات ثبت دامنه به نلم مشتری پس از ثبت دامنه به نام شرکت جهت تغییر مشخصات هزینه ۱۰ هزار تومان بابت تغییر مشخصات دریافت می گردد و هیچ گونه عذری قابل قبول نخواهد بود.
نام و نام خانوادگی صاحب دامنه:
شرکت یا سازمان:
آدرس پستی در حد یک خط:
کد پستی:
شهر:
استان:
ایمیل معتبر:
تلفن:
فکس:

جهت ایجاد nic handle در سایت nic.ir ساختن شناسهٔ کاربری را کلیک و شناسه را ایجاد نموده و پس از تایید کامل آنرا اعلام نمایید.

بدیهی است در صورت ثبت دامنه به نام خود فرد تمامی مسئولیت های آن از قبیل عدم تمدید به موقع و منقضی شدن و خروج از پنل به عهده کاربر می باشد و سایت گرافیک مسئولیتی قبول نخواهد کرد.

سایت گرافیک

انتخاب سایت گرافیک برای طراحی وب سایت شما لزوم طراحی و توسعه یک وب سایت حرفه ای را نمایان می سازد. سایت گرافیک شرکتی است با سابقه ای طولانی در امر طراحی ، بهینه سازی و توسعه وب سایت.

چک کردن دامین آزاد

جملات زيبا

آرزو هات را یه جا بنویس و یکی یکی از خدا بخواه خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره چیزی را که الان داری آرزوی دیروزته